#1 2008-06-28 01:48:31

Xardas

Moderator

1512958
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 165
Punktów :   

Współpraca - czy jest ?

Witam, dzisiaj chciał bym poruszyć sprawę współpracy która to niby dzięki Adamowi miała ruszyć. Domin miał nawiązać kontakt z Lochem, Adam z EKG i Twierdzą ale nadal nic nie mamy ( oprócz płyty wiórowej 240 x 120 na moim podwórku ... ) . Nie żebym się czepiał, ale niby to tu miały jakieś złote góry wyrosnąć etc. a mamy ... hmm... zastój ?

Offline

 

#2 2008-06-28 10:38:36

Cavalis

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 130
Punktów :   

Re: Współpraca - czy jest ?

Fakt. Zastój mamy i to ogromny. Cały nasz sqad nie spotkał się od miesiąca, nie mamy nowych członków, salka leży - ogólnie bida z nędzą przez świat pędzą - trza się wziąć (wiem wiem ccze gadanie). Natomiast z lochm współpracy jako takiej chyba być nie miało ponieważ tam się nikt nie interesuje lotrem. Niemniej jak wroce z Poznania wybiore się tam, pogadam porozglądam sie itp. Jak koś chce może isc ze mną. Mam nadzieje, że u Adama będziemy mogli się już spotkac i nic mu nie wypadnie.


Trzeba by pomyśleć nad rozreklamowaniem klubu u potencjalnych dawców salek może mały pokaz albo coś.

Offline

 

#3 2008-06-28 12:45:20

Xardas

Moderator

1512958
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 165
Punktów :   

Re: Współpraca - czy jest ?

Na Mitrilu jest taki art o tym.

Offline

 

#4 2008-06-28 13:33:16

Cavalis

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 130
Punktów :   

Re: Współpraca - czy jest ?

Wiem Stąd właśnie mój pomysł - ściągłem już sobie tą prezentacje.

Offline

 

#5 2008-06-28 16:34:17

Xardas

Moderator

1512958
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 165
Punktów :   

Re: Współpraca - czy jest ?

A tamo ja płytka jest kaput ... nie zdatna do użycia xD

Edit: Kolejny przykład niewiedzy i braku zainteresowania naszego wielkiego przywódcy: NIE TYLKO sFAN MA PROGRAM DAL KLUBÓW!!

Edit2: I znowu wszystko na mojej głowie ... Oto oferta sklepu bitewniaki.pl

Współpraca ze sklepem Bitewniaki.pl
 
Ogólne możliwości współpracy ze sklepem internetowym dla klubów, właścicieli stron internetowych związanych z tematyką gier bitewnych oraz osób prywatnych
 
Program Partnerski
 
Klub promuje sklep Bitewniaki.pl na swojej stronie internetowej, na swoim forum, poprzez mailingi do członków w taki sposób, aby ściągnąć do sklepu Bitewniaki.pl klientów. Za zakupy dokonane przez klientów poleconych przez klub jest naliczana prowizja dla klubu.
 
Mechanizm Programu Partnerskiego zapewnia, że jeżeli klient trafi do sklepu przez link umieszczony przez Partnera i dokona zakupu, kwota zakupu zostanie przypisana do Partnera.
Partner otrzyma prowizję w wysokości 5% dokonanego przez klienta zakupu.
 
Dla najlepszych partnerów jest przewidziana promocja na stronie sklepu Bitewniaki.pl. Możliwość taka zależy od ilości generowanych wejść, nowych klientów oraz sprzedaży.

Szczegółowe informacje oraz porady dla Partnerów, jak pozyskiwać klientów znajdują się osobnym dokumencie.
 
Zniżki przy zakupach dla klubów
 
Przy nawiązaniu stałej współpracy z klubem jest możliwe uzyskanie zniżek dla zakupów dokonywanych przez klub dla swoich członków.
Aby skorzystać z takiej możliwości konieczne jest spełnienie kilku warunków:
- przedstawienie klubu na forum internetowym Bitewniaki.pl
- przystąpienie klubu do Programu Partnerskiego i promowanie go przez linki i bannery na stronie internetowej i forum klubu
 
Po spełnieniu powyższych warunków klub może liczyć na następujące warunki dokonywania zakupów:
- zniżka podstawowa w wysokości 2%
- przy zakupach o wartości powyżej 500 złotych zniżka w wysokości 5%
- przy zakupach o wartości powyżej 1000 złotych zniżka w wysokości 8%
- zakupy dokonywane przez klub nie są zaliczane do programu partnerskiego
- sposób płatności - przelew na konto sklepu z góry
- minimalna wielkość zakupu przez klub wynosi 250 złotych
- koszt przesyłki pokrywa sklep Bitewniaki.pl
- zniżki dla klubów mogą ulec zmianie w przyszłości, zależnie od polityki cenowej Bitewniaki.pl
 
Współpraca w organizacji imprez i turniejów przez kluby
 
W celu przedstawienia warunków współpracy konieczne jest uprzednie przedstawienie organizowanej imprezy na forum internetowym Bitewniaki.pl
 
Aby nawiązać taką współpracę konieczne jest spełnienie kilku warunków:
- przedstawienie ogłoszenia o imprezie na forum internetowym oraz zamieszczenie relacji z imprezy
- przedstawienie klubu na forum internetowym gier MMORPG Bitewniaki.pl
- przystąpienie klubu do Programu Partnerskiego i promowanie go przez linki i bannery na stronie internetowej imprezy, stronie internetowej klubu oraz na forum klubowym
- mile widziana jest informacja o współpracy z Bitewniaki.pl w materiałach związanych z imprezą (plakaty, informatory, ulotki, programy)

Ze strony Bitewniaki.pl istnieją następujące możliwości wsparcia imprezy:
- wysłanie informacji do klientów sklepu o organizowanej imprezie
- udzielenie zniżek na zakup nagród dla zwycięzców turnieju
- sponsoring rzeczowy - przekazanie wybranych towarów na nagrody
- bon na nagrody - ufundowanie części wartości bonu do zrealizowania w sklepie Bitewniaki.pl przez zwycięzców turnieju

Formy wsparcia imprezy wskazane zależą od wielkości imprezy, rangi imprezy oraz doświadczenia we współpracy z danym klubem. W każdym przypadku będą prowadzone indywidualne ustalenia.

Z naszej strony polecamy następujący sposób zapewnienie nagród na turniej:
- zebranie od wszystkich uczestników wpisowego w wysokości 5-10 złotych
- w powyższy sposób powstanie pula nagród zapewniona przez uczestników
- do tak zebranych pieniędzy sklep Bitewniaki.pl dołoży drugie tyle
- nagrodami będą bony do zrealizowania w sklepie Bitewniaki.pl

Przykładowo:
- wpisowe wynosi 8 złotych
- w turnieju uczestniczy 20 osób
- pula wpisowego wynosi 160 złotych
- sklep Bitewniaki.pl dokłada do puli nagród kolejne 160 złotych
- łączna pula nagród wynosi 320 złotych do wydania w sklepie Bitewniaki.pl
- dla zwycięzców są przyznawane nagrody w postaci bonów w sklepie Bitewniaki.pl w podziale np na 150 złotych za 1 miejsce, 100 złotych za drugie i 70 złotych za trzecie miejsce
- zwycięzcy wybierają nagrody i składają zamówienia w sklepie Bitewniaki.pl

Ostatnio edytowany przez Xardas (2016-03-07 15:06:22)

Offline

 

#6 2008-07-10 17:58:34

belg

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 130
Punktów :   

Re: Współpraca - czy jest ?

Taaaaa, wiem. Byłeś u mnie i się pytałem, powiedziałeś, że nie masz wogóle pomysłów.
Już mi się nie chce nie odpisywać.
No i co, że z innym sklepem też możemy współpracować. Jeżeli masz wolną kasę to proszę kupuj. Gdybyście się składali to coś już by była, a tak to niema nic. Zawszę jak kogoś widzę to jest wszystko pięknie, jak się pytam to tak samo, a tutaj widać wypociny. Co trudno powiedzieć jak się pytam ?
Proszę bardzo zrobię zakładkę na pomysły. Można tam pisać, a nie tworzyć bezsensowną kłótnie. Na tym nie polega współpraca.
Chodziłem przez dwa miesiące do KDK'u nic się nie dało zrobić i co też moja wina?
Napisz jakieś pomysły to pogadamy.

Offline

 

#7 2008-07-10 18:20:45

Xardas

Moderator

1512958
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 165
Punktów :   

Re: Współpraca - czy jest ?

W tedy o to nie pytałeś. Poza tym to Ty stwierdziłeś, że będziesz o wiele lepszym szefem więc  ... chociażby składki mogli byśmy wprowadzić już kiedy. Ale Ty nie raczyłeś nic z tym zrobić .. rzecz jasna konkretnego. I teraz jeszcze napisz mi co Ty zrobiłeś dla klubu.

Offline

 

#8 2008-07-10 21:37:53

belg

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 130
Punktów :   

Re: Współpraca - czy jest ?

Nie będę Ci pisał tego po raz wtóry. O składkach mówiłem na każdym spotkaniu tylko nikomu nie chciało się tego zrobić i było ciągle później.

Edit: A jeśli uważasz, że można by było coś więcej zrobić to napisz. Całe zarządzanie klubem nie jest tylko na moich barkach. Cavalis jest zastępcom i też można do niego mieć żal, ale czemu tego nie robisz?
Sam Ci odpowiem uwziąłeś się na mnie. Piszesz takie posty odtąd odkąd oznajmiłem Ci, że będą nowe wybory.
Poprostu nie możesz znieść tego, że nie jesteś szefem. Kulturalny człowiek napisałby normalnie o problemie i podał propozycję poprawy, a nie od razu walił:
"Trzeba wybrać nowego szefa", bo bez porządnych argumentów nigdy niczego nie zdziałasz.

Offline

 

#9 2008-07-11 14:29:39

Cavalis

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 130
Punktów :   

Re: Współpraca - czy jest ?

Ja się wcale nie czuje zastępcą i być nim nie chce bo to nic nie daje. Będe robił dla klubu tyle ile robić moge ale rangi specjalnej nie chce.

Offline

 

#10 2008-07-12 09:37:41

belg

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 130
Punktów :   

Re: Współpraca - czy jest ?

Każdy powinien robić tyle ile może. Na tym polega współpraca.

Offline

 

#11 2008-07-12 14:15:11

Xardas

Moderator

1512958
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 165
Punktów :   

Re: Współpraca - czy jest ?

Robię, tylko dla czego Tobie tak na tym zależało ? Napisz po prostu, że nie możesz znieść tego że ktoś jest wyżej od ciebie.  Jeżeli o składki już chodzi to nie powinieneś tylko o tym mówić. Ale i coś robić!

Offline

 

#12 2008-07-12 14:38:39

belg

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 130
Punktów :   

Re: Współpraca - czy jest ?

Ty jesteś wyżej ode mnie. Pod jakim względem? Wszyscy jesteśmy równi i nie ma żadnego wywyższania się, a ze składkami to nie mogę powiedzieć, że mają być i tyle bo byłaby to dyktatura.
Wytłumacz pierwsze zdanie, bo nie rozumiem.

Offline

 

#13 2008-07-12 20:27:10

Xardas

Moderator

1512958
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 165
Punktów :   

Re: Współpraca - czy jest ?

Chodzi o to, że Ty chciałeś być szefem. Tylko przyszedłeś na gotowe. Wymyśliłem nazwę, skleiłem większość graczy ( Szymon, Kacper i Dominik) itd. więc może zakopmy topór, znieśmy tę funkcję i zróbmy full demokrację ?

Offline

 

#14 2008-07-13 10:29:43

belg

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 130
Punktów :   

Re: Współpraca - czy jest ?

Zgadzam się na zakopanie topora. Szef to tylko funkcja reprezentacyjna. Każdy klub go ma, ale każdy powinien polegać na demokracji. Tak jak już pisałem wszyscy jesteśmy na równi.

Offline

 

#15 2008-09-22 01:53:38

Xardas

Moderator

1512958
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 165
Punktów :   

Re: Współpraca - czy jest ?

Ja jestem za Tym, żeby "szef" był wybierany co miesiąc. Zapobiegło by to konfliktom i było by "zdrowe" dla klubu. Jeżeli ktoś by sobie zasłużył to był by szefem ( z wyboru ) jeszcze, a jak nie to sprawdzi się kogoś nowego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.showa.pun.pl www.koimonogatari.pun.pl www.ssclansite.pun.pl www.mojaeuropauniversalis.pun.pl www.etikrakow.pun.pl